body mix Płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się przy pomocy specjalnych klisz termograficznych. Problemy naczyniowe nie są przeszkodą w zabiegu i nie pozostawia on nieestetycznych śladów na skórze.

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest:

  • miejscowa otyłość

  • zwiotczenie skóry

  • cellulit

  • uczucie tzw. ciężkich nóg

SIŁA LASERA W WALCE Z CELLULITEM

Unikalność zabiegu i urządzenia Body Mix polega na komplementarnym wykorzystaniu czterech sił, które, sprzymierzone ze sobą, zapewniają znakomite rezultaty terapii. Promieniowanie lasera ułatwia ,,spalanie tłuszczu’’ oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. 

 

Głowica  oddziałuje bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową, obkurcza i porządkuje zwiotczałe włókna, poprawia metabolizm komórkowy i mikrocyrkulację. Wielofunkcyjna głowica Hi Power łączy fotostymulację, krioterapię i masaż endodermiczny. Fotostymulacja i krioterapia usuwają zalegające w tkankach płyny i toksyny, poprawiają mikrokrążenie, co razem daje efekt mikrofitnessu naczyń. Masaż endodermiczny poprawia ukrwienie tkanki, przyczyniając się do jej drenażu i oczyszczenia. Masaż sondą zasysającą modeluje figurę oraz stymuluje cyrkulację limfatyczną.

 

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się przy pomocy specjalnych klisz termograficznych. Problemy naczyniowe nie są przeszkodą w zabiegu i nie pozostawia on nieestetycznych śladów na skórze. Efekt zabiegu potęgowany jest przez użycie kosmetyków bogatych w substancje aktywne: fosfatydylocholinę, karnitynę oraz ozonidy. Fosfatydylocholina odpowiada za rozbijanie tłuszczu na kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu rozbity tłuszcz jest łatwiej wydalany z organizmu, za co odpowiada karnityna. Ozonidy dostarczają energii komórkom oraz dotleniają tkanki przyspieszając przemiany komórkowe oraz drenaż. 

 

Zabiegi wykonuje się w serii 6 lub 10 powtórzeń. Głównie stosowany jest na te obszary, w których gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej i pojawia cellulit. Najczęściej są to uda, pośladki i biodra. 

 

Efekty działania BodyMix są wszechstronne. Zapobiega rozwojowi cellulitu i zwalcza go w sposób szybki, trwały i bezbolesny. Ułatwia spalanie tłuszczu i stymuluje do produkcji nowych włókien kolagenowych. Usuwa niedoskonałości sylwetki i modeluje figurę. Obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza tkanki oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego. Poprawia kondycję naczyń krwionośnych.

 

Aby utrzymać efekty osiągnięte po serii zabiegów BodyMix należy prowadzić zdrowy tryb życia włączający odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

Body Mix  to idealny zabieg dla wszystkich, którzy pragną trwale zlikwidować pomarańczową skórkę oraz wyszczuplić i skorygować sylwetkę. Efekty wymodelowania widoczne są już po pierwszym zabiegu. 

 

Body Mix  to kompleksowe urządzenie do nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd naszego ciała. Nie tylko zwalcza cellulit w sposób szybki, trwały i bezbolesny, ale także zapobiega jego rozwojowi. Dodatkowo usuwa niedoskonałości sylwetki, modeluje figurę i obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza je oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego. Efekt wymodelowania widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Body Mix High Power

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90