thermolifting zaffiro Centrum Kosmetyczne Nefretete Płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

REDUKCJA ZMARSZCZEK I UJĘDRNIENIE SKÓRY 

Błyskawiczne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu są zdecydowanie najważniejszym atutem Thermoliftingu Zaffiro. To w pełni bezpieczna i bezbolesna metoda odmładzania skóry.

 

Zaffiro emitujące promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm). Dochodzi wówczas do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry właściwej, do ok. 65º C. Jednocześnie wierzchnie warstwy skóry są chłodzone, aby zabieg był w pełni komfortowy. Efekt termiczny w warstwach dolnych powoduje nagłe podrażnienie włókien kolagenowych, które kurczą się do pierwotnej długości. Skóra natychmiast zagęszcza się, zostaje ujędrniona, owal twarzy lub inny obszar ciała nabiera pożądanego kształtu. Zabieg zwiększa napięcie i elastyczność, a tym samym powoduje usuwanie zmarszczek.

 

Efekty terapeutyczne widoczne są już w trakcie wykonywania zabiegu, a ich pełnia ukazuję się bezpośrednio po nim . Drugim skutkiem pozytywnym jest zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu w skórze aż o 30%. Dlatego ostateczne efekty odmładzania można zauważyć w czasie od 3 do 6 miesięcy po wykonaniu Thermoliftingu Zaffiro.

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest:


•   Utrata jędrności skóry twarzy, szyi, brzucha, wewnętrznej części ud i ramion oraz obszary nad kolanami, wszystkie te miejsca charakteryzuje utrata jędrności wynikająca z procesu starzenia się lub utraty wagi
•    Chęć podniesienia piersi lub poprawy wyglądu dekoltu
•    Poprawa jędrności skóry brzucha i podbrzusza po okresie ciąży
•    Bruzdy i zmarszczki
•    Chęć poprawy owalu twarzy, opadające policzki


Termolifting Zaffiro to bezbolesna metoda odmładzania skóry. Podgrzanie dolnych warstw skóry prowadzi do skurczenia się włókien kolagenowych do pierwotnej długości. W efekcie struktura wewnętrzna skóry zostaje zagęszczona i przebudowana, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone - natychmiastowy efekt wizualny.

Zaffiro jest najnowszym osiągnieciem w zakresie termoliftingu obecnie dostępnym na rynku, Jest to urządzenie nowoczesne i innowacyjne. Zabiegi nim wykonywane dają natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. 

Zaffiro Thermolifting

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90