geneo płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

  Innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.

NeoBright®  To doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright®delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

 

 

Efekty zabiegu NeoBright®

• Intensywnie, ale delikatnie rozjaśnia skórę.

• Redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.

• Naturalnie dotlenia i nawilża skórę.

•Rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.

•Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.

• Poprawia gęstości i odżywienie skóry

•Wyrównuje koloryt cery

• Zapewnia długotrwałe korzyści.

Maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia.

Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive® , które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą geneO™ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

 

Efekty zabiegu NeoRevive®

 

• Zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziałanie jej starzeniu.

• Łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek.

• Poprawia gęstość i ujędrnienie skóry

• Regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.

• Naturalnie dotlenia skórę twarzy.

• Zmniejsza pory

• Nawadnia i odżywia skórę.

• Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.

geneO™ jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie.

 

Zabieg geneO™ jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Daje natychmiastowe efekty poprawy wyglądu skóry, wyrównania jej kolorytu i przywrócenia gładkości. Skutecznie redukuje drobne zmarszczki. Ponieważ trwa krótko, działa błyskawicznie i nie wymaga rekonwalescencji jest znakomity dla tych, którzy chcą poprawić wygląd tuż przed ważnym wydarzeniem. 

 

Już dziś podarujcie sobie odrobinę luksusu. Wybierzcie zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną i podrażnioną skórę. 

 

Zabiegi kosmetyczne wykonywane przy pomocy urządzenia geneO™ dają natychmiastowe, zauważalne gołym okiem efekty. Sprawiają, że skóra jest dogłębnie nawilżona i odżywiona, a do tego promienna, pełna wigoru, bardziej ujędrniona i zdecydowanie młodsza. W zależności od tego, jakie efekty końcowe chcemy osiągnąć, zabiegi kosmetyczne geneO™ wykonywane są w dwóch wersjach: NeoRevive (redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry) i NeoBright (poprawa gładkości skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie koloru tkanki). 

Prawdziwym przełomem w pielęgnacji skóry jest geneO™ – błyskawiczny zabieg kosmetyczny, który został zainspirowany naturą. Wykorzystuje on biologiczne mechanizmy organizmu, dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, które poza właściwościami terapeutycznymi, doskonale wpływają na kondycję skóry. Przywracają jej elastyczność i równowagę. Koją i regenerują, a przede wszystkim poprawiają koloryt i intensywnie dotleniają. geneO™ współpracując z naturalnymi mechanizmami organizmu pozwala na wydobycie naturalnego piękna.

GeneO

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90