fale radiowe płock

Każdy z nas marzy o pięknym i młodym wyglądzie niezależnie od wieku, a nie dla każdego operacja plastyczna jest dobrym rozwiązaniem. Wynikiem poszukiwań rozwiązań nieinwazyjnych, a równie skutecznych przy odmładzaniu i modelowaniu sylwetki co chirurgiczny skalpel, jest urządzenie emitujące fale radiowe. 

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

Fale radiowe RF, które docierają do tkanek i powodują wytworzenie się w nich ciepła. Wytworzone ciepło, głównie ze względu na to, że jest dostarczane z wewnątrz a nie z zewnątrz, wywołuje skurczenie i napinanie włókien kolagenowych, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Ponadto te same fale radiowe pobudzają komórki skóry (fibroblasty) do odbudowy i wytwarzania kolagenu, a także elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. 

EFEKTY ZABIEGU 
• spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek 
• poprawę napięcia zwiotczałej skóry 
• poprawę napięcia policzków 
• poprawę owalu twarzy 
• złagodzenie fałdów nosowo-wargowych 
• poprawę kolorytu cery 
• łagodniejsze rysy twarzy 
• redukcje zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki) 
• polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów 
• poprawa napięcia skóry ciała

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. Emitowane fale oddziałują zarówno na tkanki powierzchowne jak i docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. lipolizy. Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. 

 

Zabieg wykonuje się w kilku seriach, najczęściej dziesięciu. Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach.

Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące. U osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza. Ponadto pacjentki poddawane zabiegowi polecają go nie tylko ze względu na dobre efekty, ale także na relaksacyjny i komfortowy przebieg zabiegu. Energia RF jest bardzo intensywna. Pełna komputeryzacja oraz system zabezpieczeń aparatu gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega przegrzaniu tkanek.

Fale radiowe

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90