Centrum Kosmetyczne Nefretete Płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

Blomdahl Medical jest również jedynym na świecie producentem sterylnych, jednorazowych zestawów kasetowych do przekłuwania pępka. 

Wybierz hipoalergiczną biżuterię Blomdahl (Caring Jewellery), która została opracowana po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Biżuteria Blomdahl nie wywołuje alergii na nikiel, ponieważ jest wykonana z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium). Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra (Golden Titanium i Silver Titanium) i ozdobiona kryształami oraz perłami Swarovskiego.

 

Hipoalergiczne kolczyki Blomdahl polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel (zwłaszcza w pierwszym roku po przekłuciu: uszu, nosa lub pępka). Biżuteria Blomdahl może być również noszona przez osoby, które mają już alergię na nikiel, złoto lub inne metale i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się uciążliwy ból i swędzenie. 

 

DLA DZIECI - TYLKO TO CO NAJLEPSZE
Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

 

DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE
Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadza się zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możemy przekłuć obydwoje uszu równocześnie.

Blomdahl Medical mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów oraz osób wykonujących zabieg, skonstruował apart do przekłuwania uszu i nosa, w którym część mająca kontakt ze skórą została zastąpiona przez jednorazową, sterylną kasetę z kolczykiem. W wypadku zabiegów przekłuwania ciała Blomdahl Medical Piercing zakażenie jest praktycznie niemożliwe.

Medyczne przekłuwanie

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90