Centrum Kosmetyczne Nefretete Płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Manicure

Dzięki wspaniałym preparatom firm Peggy Sage i GEHWOL możemy sprawić, aby nasze dłonie były piękne, jasne i zadbane.

 

Manicure tradycyjny

Na życzenie naszych Gości manikiurzystki znakomicie wykonają zabiegi przy użyciu sprzętu tradycyjnego - cążek..

Cążki i wszystkie instrumenty używane przy zabiegach tradycyjnych podlegają pełnej sterylizacji.

 

Manicure biologiczny

Dla tych, którzy nie lubią cążek. Polega na zmiękczeniu skórek specjalnym preparatem  i usunięciu ich jednorazowym drewnianym patyczkiem.

 

Manicure french

Polega na opiłowaniu paznokcia w specjalny kształt oraz malowaniu jego końca w kolorze białym, a pozostałej płytki lakierem w kolorze naturalnego różu lub beżu.

 

Manicure hybrydowy

Stał się poważną konkurencją dla starszej wersji manicuru. Każda Pani pragnie mieć trwały, ładny i błyszczący lakier na paznokciach, co gwarantuje manicure hybrydowy.  Manicure hybrydowy jest zdrowszą (nie niszczy płytki paznokciowej), i tańszą (kosztuje mniej niż nałożenie tipsów) alternatywą dla paznokci żelowych czy akrylowych.

 

Kąpiel parafinowa dłoni

Suchość i szorstkość dłoni jest jednym z naszych najczęstszych problemów. Ale my podajemy sobie ręce bez wstydu. Mamy zabieg parafinowy. Na skórze dłoni wykonujemy najpierw peeling, następnie wpasowujemy specjalny, regenerujący preparat i zanurzamy dłonie w ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmuje się. Dłonie okazują się aksamitne, bardzo intensywnie nawilżone i wygładzone.

 

Pedicure

Zabiegi wykonujemy najnowocześniejszym, bezinwazyjnym aparatem firmy GERLAH. Sprzęt ten zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki i specjalny system pochłaniania i spryskiwania daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Usuwanie odcisków, modzeli i nagniotków jest szybkie i bezbolesne.

 

Pedicure kosmetyczny

Polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka, obcięciu paznokci i wykonaniu masażu stóp. Do pielęgnacji stóp używamy preparatów firmy GEHWOL. Różnorodne kremy i pianki wyraźnie poprawiają kondycję stóp.

 

Pedicure leczniczy

Zabieg bardziej rozbudowany, usuwający oprócz zrogowaciałego naskórka także odciski, modzele i nagniotki.

Parafina na stopy

Suchość i szorstkość stóp jest jednym z naszych najczęstszych problemów. Na szczęście mamy zabieg parafinowy. Na skórze stóp wykonujemy najpierw peeling, następnie wpasowujemy specjalny, regenerujący preparat i zanurzamy stopy w ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafinie. Tak przygotowane stopy, otulone w ocieplające "rękawice", regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmuje się. Stopy okazują się aksamitne, bardzo intensywnie nawilżone i wygładzone.

 

Wrastanie paznokci

Wrastanie paznokci, czyli zmiana kształtu i toru ich wzrostu oraz związane z tym dyskomfort i ból – to problem dotyczący coraz większej części naszego społeczeństwa. Wrastanie może dotyczyć każdego palca, jednak w ponad 90% przypadków dotyczy palucha.

Najczęstsze przyczyny wrastania płytki paznokciowej to:

- nieprawidłowe skracanie płytki paznokciowej

- ucisk zewnętrzny

- choroby wewnętrzne organizmu (np. cukrzyca, choroby tarczycy)

- nadmierna potliwość stóp

- urazy palucha

- źle dobrane obuwie

- nadwaga, ciąża

- nieprawidłowy chód

- uprawianie dyscyplin sportowych z dużym obciążeniem

Typowe objawy:

- stan zapalny wałów paznokciowych (zaczerwienieni, obrzęk, wysięk ropny)

- zmiana kształtu płytki (zgięte, zawinięte brzegi)

- ból przy ucisku

Ulgę przynosi podstawowy zabieg  jakim jest tamponada w postaci miękkiego opatrunku ze środkiem antyseptycznym. Inną metodą są klamry metalowe, które eliminują dyskomfort związany z wrastaniem płytki paznokciowej.

Plan terapii:

Opatrunek: tamponada z fizeliny ze środkiem dezynfekującymKorekcja toru wzrostu paznokcia klamrą ortonyksyjną.

Dłonie i stopy

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90