endermologia płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

Lipomasaż zapewnia wyszczuplenie, ujędrnienie i modelowanie sylwetki. Uaktywnia lipolizę w adypocytach, czyli komórkach tłuszczowych i powoduje rozpad oraz uwolnienie kwasów tłuszczowych.  Zwiększa napięcie i elastyczność skóry, wygładza nierówności.

 

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie, najlepsze efekty uzyskuje się w seriach. U wielu osób

po 15-20-tu zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji.

 

Technika wykonywania zabiegu opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elekronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Zabiegi wykonywane są w serii.

 

Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 15 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa 35 minut. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu Lipomasaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

 

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania oraz lekka gimnastyka. W celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2, 5 litrów wody dziennie.

Endermologia to udowodniona skuteczność w walce z cellulitem i utratą jędrności skóry, sposób na piękną sylwetkę.

 

Badania kliniczne wykazały, że Lipomasaż oddziałuje na komórki tłuszczowe zatrzymując proces magazynowania tłuszczu, wygładza nierówności skóry i przyspiesza wymianę płynów ustrojowych.

Endermologia

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90