mikrodermabrazja płock

O nas

Kontakt

Strona główna

Kontakt

Strona główna

O nas

O nas

Kontakt

- uśmierza ból,

- zwiększa syntezę ATP,
- zwiększa przepływ limfy o 200 %,
- ma działanie przeciwzapalne,

- wywołuje efekt termiczny.

Podciśnienie:

Podciśnienie to głęboki stymulujacy masaż dla skóry. Jest to naturalny lifting twarzy, który nie tylko przyśpiesza proces odnowy komórkowej, co prowadzi do odmłodzenia naskórka, ale również działa stymulująco na skórę właściwą. W skórze właściwej znajdują się fibroblasty - komórki odpowiedzialne za wytwarzanie elastyny i kolagenu, które są źródłem sprężystości, struktury i kształtu twarzy. Zabieg wykonany urzadzeniem Bioskin dzięki odpowiedniemu podciśnieniu unosi fałdę skórną. Mikrodrgania ultradźwięków o częstotliwości 3 mln drgań na 1 sek. zapewniają optymalne oddziaływanie na strukturę skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta i elastyczna, poprawia się koloryt, jest rozjaśniona, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Widoczne jest wyraźnie odmłodzenie i ujędrnienie skóry. 

Ultradźwięki:

Fala ultradźwiękowa oraz delikatnie działające podciśnienie pomaga w przekształcaniu zwykłej energii elektrycznej w ultradźwiękową falę o wysokiej częstotliwości. Fala ultradźwiękowa działa na skórę poprzez stymulację komórek, a lekki masaż rozszerza obszar działania VACUSOUND na komórki. To powoduje ruch cytoplazmy, rotację mitochondrium, wibrację jądra komórkowego oraz stymuluje błonę komórkową. W ten sposób ulepszany jest przepływ krwi i limfy oraz następuje wzmożone działanie produktów poprawiających wygląd skóry. Ultradźwięki ułatwiają wchłanianie witamin stosowanych przy zabiegu. NOWOCZESNE URZĄDZENIE BIOSKIN jest odpowiedzią na wszelkie problemy dotyczące skóry starzejącej się, zwiotczałej, osłabionej, odwodnionej i niedotlenionej.

Mikrodermabrazja:

Mikrodermabrazja istnieje w kosmetyce od ponad 30 lat. Jest to bezpieczny, w pełni kontrolowany zabieg stopniowego złuszczania powierzchniowych warstw skóry, najbardziej dziś rekomendowany, który pomaga w usuwaniu obumarłych komórek naskórka. Poprzez mikrodermabrazję wspomagamy odbudowę skóry czego efektem jest zdrowa, wygładzona cera. Precyzyjny, łatwy do trzymania w dłoni aplikator, który łączy współdziałanie strumienia chemicznie obojętnych kryształków oraz podczerwone światło lasera terapeutycznego, przy jednoczesnym łagodnym unoszeniu fałdy skórnej. Delikatne działanie powoduje złuszczanie naskórka, podczas gdy podczerwone światło lasera wnika głęboko w tkankę łączną i jest wchłaniane przez komórki i zamieniane w energię, która wpływa na poprawę stanu skóry.

 

Laser diodowy biostymulujący:

- przyśpieszanie procesu uzdrawiania przez formowanie nowych naczynek włosowatych,
- tworzy się mniej tkanek bliznowatych,
- stymuluje produkcję kolagenu,
- pomaga w procesie odnawiania tkanki łącznej,
- oczyszcza organizm i skórę z martwych i zwyrodniałych komórek,                     

Bioskin Sonolight  -  to zrewolucjonizowany proces odnowy skóry, który skutecznie walczy z wszelkiego typu nierównościami na twarzy i ciele, począwszy od likwidacji zmarszczek, oznak starzenia się i trądziku, spłycania rozstępów i usuwania blizn, aż po usuwanie plam pigmentacyjnych.

 

Sekretem tego unikalnego osiągnięcia jest połączenie wysokiej techniki mikropeelingu z łagodzącym i stymulującym laserem oraz podciśnieniem i ultradźwiękami, które powoduje napływ krwi i substancji odżywczych oraz usuwanie zbędnego tłuszczu.

Mikrodermabrazja

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9.00 - 20.00

sob: 9.00 - 16.00

Mapa dojazdu 

Strona główna

ZAPRASZAMY

ul. Królewiecka 22

(I piętro)09 - 400 Płock

bezpłatny parking dla klientów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel. 24 364 54 90